sms bankası

Sık Sorulan Sorular

SMS Onay Alma Yasal mı?

Sms onay hizmeti ile onay kodu almak tamamen yasaldır. Sanal numaralar internet ortamında kullanım için yazılım aracılığıyla üretilmektedir. Fiziksel olarak cep telefonuna takılamamaktadır. Sms onay işlemi sınırsız sosyal medya ve platformlarda üyelik açmanızı sağlar.

Numaralar Tekrar Satılır mı?

Satışı yapılan numaralar tek kullanımlık sanal numaralardır. Aynı numara tekrardan satışa sunulmaz, üretilerek satışı yapılmaz. Aldığınız numara sadece doğrulama smsi gönderen platformlardan gelen kodları görmenize yarar. Tekrar sms alabilen numara isteyenler için ayrıca numara kiralama olanağıda sunulur.

Kaç Kere SMS Alabilirim?

SMS onay sayfasından aldığınız numara ile sadece 1 kere sms alabilirsiniz. Ardından sunamara silinecektir. Eğer aldığınız numara ile SINIRSIZ SMS almak isterseniz "Numara Kiralama" sayfasından satın alım yapmalısınız.

Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Satın alınan numaralar otomatik olarak ekranınıza gelecektir. Hiç bir bekleme süresi bulunmamaktadır. Numaraya kullanmaya anında başlayabilir ve gelen sms kodunu saniyeler içinde görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye +90 Numara Mevcut mu?

Evet, sektörde sorunsuz çalışan Türkiye SMS Onay, sanal numara satışını yapan tek siteyiz. Garantili olarak tüm numaralarda kod gelmezse otomatik iade yapan bir sisteme sahibiz. Sınırsız Türkiye sanal numarası satın alabilirsiniz.

Yabancı Numara Satın Alabilir miyim?

Yabancı ülkelerden sanal numara alabilmek için, yüzlerce farklı alan koduna sahibiz. Seçebileceğiniz +100 ülke sitemizde mevcuttur. Satın aldığınız ülkenin alan koduna sahip sanal numara sağlamaktayız. Alınan numalara ile istediğiniz ülkeden sms kodu alığ doğrulama yapabilirsiniz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?Hemen ekibimize sorabilirsiniz.

Sanal Numara
Nasıl Alınır?

SMS Bankası'na kayıt olarak Türkiye ve diğer tüm ülkelerden sanal numara satın alabilirsiniz.

Kayıt Ol

1

Hesabını Oluştur

Sadece giriş bilgilerini belirterek kaydını oluştur.

2

Ülkeni Seç

Hangi ülkeye ait sanal numara satın almak istiyorsan seçebilirsin.

3

Kullanmaya Başla

Numaraya gelen sms kodunu anında görüntüle.