sms bankası

Sanal Numara

Güvenle Onay Alın

Kayıt formlarında zorunlu olan numara doğrulama işlemlerinde
fake sanal numara ile şahsi numaranız güvende kalsın.

fake numara
sanal numara
sanal numara al
sanal numara satın al
numara onay
numara alma

Sanal Numara

kullanacağınız
platformu seçin
fake numara al
Seçilebilir Platformlar

Listemizde bulunan web sitesi veya mobil
uygulamalardan seçiminizi yapın

fake numara satın al
Diğer Seçeneği

Aradığınız site veya uygulama listede yoksa
en alttaki diğer seçeneğine tıklayın

fake numara sitesi
fake numara satın alma

Fake Numara

almak istediğiniz
ülkeyi seçin
fake no satın al
Yüzlerce Ülke

Dilediğin ülkeyi seçerek
sanal numara satın alabilirsin

sanal sms
Stok ve Fiyatlar

Seçtiğin ülkeye göre güncel
fiyat ve stok bilgileri görünecektir

sanalnumara
türkiye sanal numara

Sanal Numara Alma

işleminiz tamam!
sanal numara alma
Kod Almaya Başla

Numarayı kullanarak artık sms
onay kodu alabilirsin.

sanal sms onay
Garantili & Güvenli

Numaraya sms kodu gelmezse
bakiyen otomatik iade.

sanal numara türkiye

Fake Numara Satın Al

Fake numara satın al, internette güvenle işlem yap. Aldığınız sanal numara tüm web sitelerinde ve mobil uygulamalarda kullanılabilir. Kendi numaranızla üye olmak istemediğiniz yada aynı numara ile 1'den fazla üyelik kabul etmeyen siteler ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda sanal fake numara satın al ve limitlere takılmadan, sınırsız üyelik aç.

sanal numara nasıl alınır
sanal sms numarası
sanal numara nedir
sanal numara sitesi

Türkiye Sanal Numara

Türkiye sanal numara servisimiz ile +90 alan kodlu Türk numaralar alabilirsiniz. Genellikle ndirim kuponları almak için tercih edilen Türk numaralar, Telegram, WhatsApp, Tinder ve bir çok platform içinde satın alınıyor. Sizde ister Türkiye, istersenizde 100'lerce yabancı ülkeden sanal numara alma işlemi yapabilirsiniz.

sanal numara servisi

Sanal Numara Satın Al

En ucuz fiyatlar ve sorunsuz stoklara sahip SMS Bankası ayrıcalığı ile sanal numara & fake numara alma işlemi yapın. Yüzlerce seçilebilir platformdan aradığınızı bulabilir, bulamadığınız platformlar için diğer seçeneğini kullanabilirsiniz.

SMS Bankası
discord fake numara
telegram sanal numara
google fake numara
facebook sanal numara
twitter fake numara
tinder sanal numara
instagram fake numara
whatsapp sanal numara

Sanal Numara Nasıl Alınır

Sanal Numara Nedir?

Dijital ortamda üretilen, tek kullanımlık sms almanızı sağlayan sanal numaralardır. Sanal numaralar sayesinde şahsi telefon numarınızı paylaşmadan üye olmanız gereken platformlardaki doğrulama aşamasını tamamlayabilirsiniz. Telefon numaranız ile mevcut üyeliğiniz olan sitelere yeni üyelik açmak isterseniz, sanal numara alma işlemi yaparak dilediğiniz kadar hesap açabilirsiniz. Her bir sanal numara tek kullanımlıktır ve kullanım sonrası imha edilmektedir.

Sanal Numaralar Güvenli mi?

Yeni üye olacağınız mobil uygulama veya web sitelerinde doğrulama kodu almak için sanal numara tercih edebilirsiniz. Alınan numaralar güvenlidir ve siz kullandıktan sonra bir başkası kullanamaz. SMS kodu almak için sanal numaralar kullanabilirsiniz. Türkiye +90 alan kodu ile doğrulama yapılması zorunlu sitelerde Türk sanal numara satın almanız gerekmektedir. SMS Bankası stoklarında daima Türk numaralar ve 100'lerce yabancı ülke numarası bulunmaktadır.

Fake Numara Nasıl Alınır?

SMS Bankası web sitesine üye olarak dilediğiniz ülkeden tek kullanımlık sanal numara alabilirsiniz. Bu işlem son derece güvenlidir, ister kredi kartı istersenizde banka havalesi seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız numara tek kullanımlıktır ve onay işlemi yapıldıktan sonra tekrar kullanılmamak üzere imha edilir.

Sahte Numara Almak Suç mu?

Türkiye ve yabancı sanal numaraları kullanmak hiç bir suç teşkil etmemektedir. Alınan numara ile yapacağınız işlemlerden kendiniz sorumlu olacaksınız. Yasalara aykırı bir işlem yapmadığınız sürece fake numara kullanmak tamamen yasal ve güvenli bir seçenektir. SMS Bankası sistemi ile sizde çok ucuz fiyatlara numalara alabilirsiniz.

Sahte Numara Ne İşe Yarar?

İnternet ortamında şahsi numaranız ile kayıt olduğunuz siteler, telefon numaranıza sürekli spam mesajlar gönderebilir. Kişisel verileriniz satılırsa telefon numaranızda tehlikede olacaktır. Güvende kalmak için üye olmak istediğiniz web siteleri ve mobil uygulamalarda sanal numara kullanarak doğrulama aşamasını geçebilirsiniz.

Sanal Numara Nasıl Kullanılır?

Sanal numara kullanabileceğiniz web sitelerine üye olmanız gerekir. Yazılım sayesinde satın alacağınız sanal numaraya gelen sms doğrulama kodlarını görebilirsiniz. Bu sayede sahte numara ile sms doğrulama işlemlerini geçerek üyelik oluşturabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa SMS Bankası ekibine ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Özel indirimlerle numara
almak için bayimiz olun