sms bankası

Numara Kiralama

Numaranıza
SINIRSIZ
SMS Kodu Alın

Kiralama süresince aynı numaraya birden fazla sms almak isteyenler için geliştirildi. Üstelik +20 ülke seçeneği ile kiralama yapın.
numara kiralama
telefon onay
Özellikler

Telefon Numarası Kiralama

Esnek Kiralama

Kullanmadığın süre için ödeme yapma, 4 saat ile 4 hafta arasında kiralama.

Cazip Seçenekler

Tek platformda kullanmak için yada sınırsız platformda kullanmak için kirala.

Garantili Teslimat

Numara kullanmak istediğiniz platformdan sms kodu alamazsa iptal edebilirsiniz.

Telefon Onay

Numara Kiralama Servisi

Seçilen süre boyunca, seçilen hizmetten her zaman sınırsız sayıda SMS alma fırsatına sahip olacaksınız. İlk 20 dakika içinde numaraya SMS almadıysanız, numarayı iptal edebilirsiniz, bakiye hesabınıza tam olarak iade edilecektir.

Herhangi bir SMS almadıysanız ve 20 dakikadan fazla zaman geçtiyse, kiralamayı iptal etmek imkansız olacaktır. Kiralanan numaralar, kiralama süresinin bitiminde aynı hizmet için yeniden kiralanmamaktadır. Minimum kiralama süresi 4 saat, maksimum 4 haftadır.

telefon onay sitesi

Bir numara kiralamak için iki seçenek vardır;

  • Tam kiralama - bu durumda kesinlikle tüm SMS'leri alabilirsiniz. Aynı numara ile farklı sitelerden SMS almak için tercih edebilirsiniz
  • Platform seçerek kiralama - bu durumda sadece seçmiş olduğunuz platformdan (Örnek: Twitter) SMS alacaksınız. Daha uygun fiyat için tercih edebilirsiniz.
+20

Farklı Ülke

+100

Seçilebilir Platform

+90K

Mevcut Stok

Telefon Onay Servisi

Numara Kiralama Nedir ve Neden Kiralanır?

Sosyal medya hesabı açarken yada bir platforma üye olurken, telefon onay aşaması ile karşılaştığınız olmuştur. Sanal numara kiralayarak kendinizi güvene alabilirsiniz. Spam aramalara ve mesajlara maruz kalmamak için kiraladığınız telefon numarası ile doğrulama smsi alabilirsiniz. Platform ek doğrulama için 2. bir mesaj gönderiyorsa korkmanıza gerek yok, kirlama hizmetimiz ile numaraya sınırsız sms onay kodu alabilirsiniz.


Farklı bir ülke platformunda kullanmak için yabancı numara kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hangi ülkeden numara kiralamak istediğinizi seçmek ve sorunsuzca kullanmaya başlamaktır.

numara kiralama sitesi
SMS Bankası Ayrıcalığı

Türkiye Numara Kiralama

1

Ülke ve Platform Seçin

Kiralayacağınız numaranın hangi ülkeye ait olmasını istediğinizi seçin. İster tamamen kiralama, istersenizde tek bir platform için seçim yapın.

2

Kiralama Periyodu Seçin

Telefon numaranıza gelecek kodları görüntülemek için ihtiyacınız olan süreyi seçin. Kiralama 4 saat ile 4 hafta arasında seçilebilir.

3

Numaranızı Kiralayın

Seçimleriniz doğrultusunda sizin için en uygun fiyatları sunacağız. Ödeme işlemini yaptığınızda otomatik olarak numaranız teslim edilir.

Müşteri Yorumlarımız

Müşterilerimizin Deneyimini de Önemsiyoruz

telefon onay servisi

Telefon onayı yaptığım platform ilk girişte ve 1-2 saat kullanım sonrasında sms doğrulama kodu gönderiyor. Bunun için sms onay hizmeti yeterli gelmiyordu. Kiralama hizmeti sayesinde aynı numara ile doğrulama aşamasını tamamlayabiliyorum.

Fahri Biçer

Sosyal Medya Uzmanı

türkiye numara kiralama

Farklı numaralar ile gelen tek seferlik kodlar ile işimi çözemiyordum. Aynı numarayı farklı sitelerde kullanarak bağlantılar yapmam gerektiğinde SMS Bankası sitesini keşfettim. Tek bir numara kiralayarak bir çok sitede doğrulama kodu almaya başladım.

Ezgi Taşralı

E-Ticaret

numara kiralama servisi

Firmalarımız için yabancı numara ihtiyacımız bulunuyordu. Tüm hesaplarımızda tek bir yabancı numara ile doğrulama aşamalarını geçtik. Herkese öneririm, fiyatlar gayet uygun ve ne zaman lazım olsa stok bulabiliyorum, teşekkür ederim.

Senem Karabacak

Yönetici Asistanı

Bayimiz olmak ister misiniz?

Özel iskonto (indirim) oranları ile avantaj sağlarken,
bayi ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Bayilik Sistemi