sms bankası

Hakkımızda

SMS Bankası kimdir? Sektördeki yeri ve tecrübesi hakkında bilgi edinin. Firmamızın misyon ve vizyonuna ulaşın.

sms onay hakkında
biz kimiz

Biz Kimiz?

Türkiye'nin açık ara en tecrübeli ve lider konumdaki sms onay sitesiyiz. Sektöre getirdiğimiz yenilikler ile daima öncü olan, yıllardır kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmeyi başarmış bir firmayız. Tek kullanımlık sanal numaralara ek olarak kiralama ile sınırsız sms almayı sağlayan bir sistem geliştirdik.

Daima güncel stok ve fiyat bilgisi sunan gelişmiş otomasyon sistemlerine sahibiz. Tam otomatik hizmet sunan bir yazılımla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Üstelik bu hizmetimizi API sistemi ile bayilerimize sunarak pazar payınada büyük bir katkıda bulunuyoruz.

400K

Toplam Satış

15K

Müşterimiz

120+

Aktif Bayimiz

Neden Biz?

Yenilenen teknolojiye ayak uyduran, sürekli alt yapısını güçlendiren bir firmayız. Kesintisiz destek ve tam otomatik sistemlerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Güvenli ödeme altyapımız ile kredi kartı, banka kartı ve eft/havale seçeneği ile farklı ödeme alternatifleri sunuyoruz.

Daimi müşterilerimize sadakat ödülü olarak bakiye yüklemelerinde %30'a varan bakiye kuponları hediye ediyoruz. Koşulsuz şartsız kod gelmeyen numaraların bakiyesini otomatik olarak iade eden bir sisteme sahibiz.

neden sms bankası

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın internette güvende kalmaları için 7/24 tam otomatik sanal numara sms onay servisi sunuyoruz. Memnuniyet ve süreklilik için daima kendimizi ve sistemlerimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye ile sınırlı kalmayıp, Global'de satış yapmak için ekibimizi ve bayi ağımızı genişletmeye çalışıyoruz. Sektör pazar payını genişletip daha fazla satış yaparak, hizmet fiyatlarını düşürmek için gayret gösteriyoruz.

Bayimiz olup yüksek kazançlar sağlamak ister misiniz?
Bayilik Sistemi
SMS Bankası bayilik